ŽALŪZIJAS    ĀRĒJĀS  AIZSARGŽALŪZIJAS   |   TOŅI  |   TEHNISKĀS ĪPAŠĪBAS   |   VADĪBAS VEIDI  |   MONTĀŽA

Ārējās rullo žalūzijas

Ruļļu aizsargžalūzijas – tas ir ideāls līdzeklis Jūsu mājas vai biroja pasargāšanai no ielaušanās gadījumiem. Protams, šim mērķim var izmantot, piemēram, metinātās restes, bet ja Jums ir nepieciešama ne tikai aizsardzība, bet arī estētika – tad vienīgi ruļļu žalūzijas!

Tās nodrošina labu siltumizolāciju aukstajos gada mēnešos, bet vasaras mēnešos pasargās no telpu sakaršanas, papildus nodrošinot efektīvu skaņas izolāciju un ugunsdrošību. Žaluzijas ir efektīgs nodrošinājums pret nokrišņiem un svešiem skatieniem.

Vēršam uzmanību uz to ka ziemā caur logiem izplūst ~25% siltuma. Aizverot žalūziju siltuma zudumu var samazināties no 4 – 6 % .

Aizsargžalūzijām ir plašas pielietojuma iespējas. Tās var uzstādīt logiem, vitrīnām, durvim, garāžas vārtiem, nojumēm . Ar žalūzijām var sadalīt telpas.

Žalūzijas var uzstādīt pie loga rāmja, gan ailē, gan pie sienas.
Vadība var būt ar roku – kasete ar auklu. Mehāniska – reduktors ( rokturis ) vai atspere, elektriskā vadība ar dzinēju, kuru darbina ar slēdzi vai atslēgu , ir iespējama arī tālvadība.
Žalūzijas var paredzēt slēdzamas no iekšpuses vai ārpuses. Tās var aprīkot papildus ar dažādām drošības sistēmām, aizbīdņiem un bloķēšanu.

Aizsargžalūziju standarta krāsas

Žalūzijas var arī krāsot jebkurā krāsā pēc RAL-kataloga.

Žalūzijas var arī krāsot jebkurā krāsā pēc RAL-kataloga.

Lameles profila krāsa – sudraba metālisks ( RAL 906 ).  Ruļļu aizsargrestes priekšrocība ir aizsardzība pret uzlaušanu, pasargājot īpašumu, bet tajā pašā laikā neaizsedzot skatu un izceļot telpas interjeru. Īpaši piemērots veikalu durvju aiļu un logu aprīkošanai, dažādu norobežojošu starpsienu ierīkošanai.

Tehniskās īpašības

Aizsargžalūzijas pamatā tiek izgatavotas no alumīnija profila ar poliuretāna pilīdjumu.  Īpaši augstām aizsardzības prasībām izmanto ekstrudētus alumīnija lentas dubultos profilus.

Izmantojam lameļu profilus 41 mm, 55 mm, 77 mm platumos. Lameles platumu izvēlas atkarībā no paredzētā nosedzamā laukuma. Bieži lai norobežotu telpu vai izceltu telpas interjeru, tiek izmantots restveida lameļu profils. Tas ir izgatavots no alumīnīja un ir metāliskā krāsā.

AR/41(N)

AR/41(N)

Velcēts alumīnija profils, kas ir pildīts ar siltuma un skaņu izolējošām putām.

  • Svars kg/m2 2.60 kg

  • Maksimālais platums 2500 mm

  • Maksimālais laukums 7.00 m2

AR/55(M)

AR/55(M)

Velcēts alumīnija profils, kas ir pildīts ar siltuma un skaņu izolējošām putām.

  • Svars kg/m2 3.00 kg

  • Maksimālais platums 3500 mm

  • Maksimālais laukums 10.00 m2

AG/77

AG/77

Velcēts alumīnija profils, kas ir pildīts ar siltuma un skaņu izolējošām putām.

  • Svars kg/m2 4.73 kg

  • Maksimālais platums 5000 mm

  • Maksimālais laukums 16.00 m2

Aizsargžalūziju vadības veidi

Rokas vadība ar auklu kastē. Žalūzijām līdz 15 kg

Rokas vadība ar auklu kastē. Žalūzijām līdz 15 kg

Rokas vadība ar reduktoru (kurbuli).

Rokas vadība ar reduktoru (kurbuli). Žalūzijām līdz 35 kg

Rokas vadība ar auklu kastē un rokturi.

Rokas vadība ar auklu kastē un rokturi. Žalūzijām līdz 15 kg

Rokas vadība.

Rokas vadība. Žalūzijām ar atsperi no 3 līdz 80 kg

Montāžas iespējas aizsargžalūzijām

Uzstādīt var jau gatavā ārējā loga ailā vai pie sienas, var paredzēt žalūziju uzstādīt ēkas celtniecības laikā un sistēmu pilnībā vai daļēji paslēpt aiz ēkas ārējās sienas.

Sienas montāža

Sienas montāža

Slēģa kārba un sānu vadulas uzstāda uz sienas fasādes.Šis montāžas veids nodrošina iespēju maksimāli ļautgaismai ieplūst telpā, neaizklājot loga aili.

Montāža ailā

Montāža ailā

Slēģa kārba tiek montēta loga ailā. Montāžas priekšrocība ir tas, ka nav lieku žalūzijas mehānisma izbīdījumu no ēkas fasādes, bet montāžas trūkums ir tas, ka mehānisms aizsedz nelielu daļu no loga.

Kombinētā montāža

Kombinētā montāža

ar slēģa profilu izvadi ailas dziļumā gar loga rāmi

Šis montāžas veids būtu jāparedz pie ēkas celtniecības, jo paredz speciālas padziļinātas ailas izveidi. Montāžas priekšrocības ir tāda, ka nav lieka slēģa mehānisma izbīdījuma uz āru un nav arī aizklāts logs.

Kombinētā montāža

Kombinētā montāža

ar slēģa profilu izvadi ailas priekšpusē

Šis montāžas veids ir jāparedz pie ēkas celtniecības, jo paredz speciālas padziļinātas ailas izveidi. Montāžas priekšrocības ir tāda, ka nav lieka slēģa mehānisma izbīdījuma (slēģis atrodas vienā plaknē ar sienu) uz āru un nav arī aizklāts logs.

Slēgtā montāža

Slēgtā montāža

ar daļēju ailas nosegšanu

Šis montāžas veids ir jāparedz pie ēkas celtniecības, jo paredz speciālas padziļinātas nišas izveidi. Montāža paredz to, ka slēģa kārba atrodas vienā līmenī ar loga vai durvju rāmi. Šāds montāžas veids ir piemērots seklu nišu apgūšanai.